Staňte sa členom silného tímu
M.R. Štefánika 711/3
990 01 Veľký Krtíš
Telefón
+421 910 977 999

MAD SR, s.r.o. - Autopoťahy na mieru

Produkty značky MAD od spoločnosti MAD SR, s.r.o. sú výsledkom 29 ročných skúseností, vývoja a špičkového dizajnu s milimetrovou presnosťou. Našim zákazníkom prinášame autopoťahy na mieru s unikátnou kombináciou špičkovej digitalizačnej techniky a precíznej ručnej práce našich odborníkov. Nakúpte autopoťahy na mieru, priamo od výrobcu.

www.autopotahy.sk

PodlahyRK s.r.o.

Priemyselné podlahy rýchlo a kvalitne

www.podlahyrk.sk

Marian Bojtoš - AMES

Už viac ako 20 rokov zákazníkom ponúkame všetko pre kompletnú realizáciu stavieb. Disponujeme odborným personálom, stavby realizujeme modernými a kvalitnými technológiami, sme schopní zrealizovať požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov v dohodnutých termínoch a vo vysokej kvalite.

www.ames-slovakia.sk

JÁGER – ochrana osôb a majetku, s. r. o.

Spoločnosť JÁGER – ochrana osôb a majetku, s. r. o. pôsobí na trhu 25 rokov. Patrí medzi úplne prvé spoločnosti, ktoré na Slovensku začali pôsobiť v oblasti súkromnej bezpečnosti.

www.sbsjager.sk

DomCentrum, s.r.o.

Firma DomCentrum Vám vo svojej predajni ponúka širokú paletu produktov v oblasti vykurovania, kanalizácie, rozvodov, úpravy vody, sanitárnej techniky a sanitárnej keramiky. Nájdete tu všetko potrebné od náradia a spojovacích materiálov až po ohrievacie a vykurovacie zariadenia.

www.domcentrum.sk

J&Z Partners s.r.o.

Skladovanie a preprava tovaru.

www.jzpartners.sk

Lipsa s.r.o.

Spoločnosť Lipsa s.r.o. prevádzkuje Potraviny v obciach: Galovany a Gôtovany. Široký vyber rozličného tovaru.

www.lipsa.sk